co dokážu

 

krft je moje baby, můj projekt, o který pečuji a který se stale vyvíjí.  
V současnosti je to one woman production. Nenucená, ale zároveň profesionální, efektivní, ale do velké míry kreativní produkce o jedné freelancerce, kterou baví její práce.

Produkuji natáčení a focení a pomáhám tak vyprávět vaše příběhy.
Pod palcem mám celý výrobní proces od nápadu, přes preprodukci, produkci na setě, až po řízení postprodukčního procesu. Na video & foto obsahu často pracuji ve spolupráci s týmem nezávislých profesionálů a mám radost,
že tak vzniká smysluplná spolupráce mezi tvůrci a značkami, firmami a médii

Myslím, že mě teď znáte zase o něco lépe. Já vás a váš projekt zatím ne, rozhodně ale chci!  Pokud tedy potřebujete pomocnou ruku při samotné produkci videí, focení, při hledání a bookování lokací a rekvizit, nebo se vším najednou – napište mi na hello@monikakraft.com. Bude to fajn.

VIDEO & FOTO PRODUKCE

Produkuji poutavý obsah pro malé i velké značky

 

LOKACE

Hledám jedinečné lokace v přírodě i městech

 

 

REKVIZITY

Dodávám rekvizity na natáčení nebo focenÍ

 

CO TEĎ?

KÁVA

Tu snad neodmítnete. Klikněte SEM a napište mi, nebo rovnou zavolejte. Domluvíme si kávu, kde mi představíte na čem právě pracujete a jak vám mohu pomoci. Budu se asi hodně ptát. Třeba na to jaká je vaše představa, váš budget, nebo kdy chcete mít finální výstup hotový. To vše je důležité k odstartování naší spolupráce. Určitě tedy nešetřete detaily, ty mě zajímají nejvíce.

PREPRODUKCE

Terminus technicus pro následující krok, který začíná navržením dohody spolupráce mezi námi a obsahuje vše, co jsme si dohodli na kávě. Následně vám představím nápady a pokud mi dáte zelenou, sestavím tým, najdu tu správnou lokaci, zabezpečím casting, rekvizity a vše potřebné, abychom se mohli posunout do další fáze, kterou je samotná produkce.

 

PRODUKCE

Den D. Na place se sejde celý realizační tým a i vy, jako klient, jste více než vítán. Každý projekt je jiný, proto je skvělé, že mám vždy komu zavolat a vím, že právě tento tým dokáže nejlépe odvyprávět váš příběh. Techniku nepodceňujeme, ale víme, že jen pomůže vyzdvihnout dobrý nápad, který je alfa-omegou každého kreativního procesu

POSTPRODUKCE  

Finální fáze, kdy se z xy hodin natočeného materiálů stává reálný příběh v délce jen několika minut, které jsou doplněny o hudbu, voiceover, texty, colour grading               a případné vizuální efekty. Než vám výsledný střih pošlu na schválení, každý záběr ladíme do detailu.

BUĎME TÝM!
Začněme ještě dnes