CONTENTOVÁ PĚTKA EDICE 2018

12 ledna, 2019

Moje pětka za rok 2018 nebyla lehká,

ale tento obsah si mě získal ať už svou vizualitou,

zpracováním, nebo tím, jakou zprávu vysílá divákovi.

Praise your vulva

Perfektní. Režie, VFXko, message: “Love your vulva whatever shape and size it comes in” A na Spotify hledejte Take Yo’ Praise od Camillie Yarbrough.

HBO se to povedlo

Knihu Brilliant Friend jsem četla v létě v Itálii. A moje reakce na zprávu, že HBO koupilo práva na seriálovou adaptaci byla: “Fuu, fakt?”. Pokud jste ságu četli, tak jste se jako já obávali, jak se TO všechno mezi řádky, ty malé nuance z knihy podaří dostat na obrazovky. A ono se to vážně povedlo! Jen by mě zajímalo, jak seriál vnímá někdo, kdo knižní předlohu nečetl. Napište mi, budu ráda.

Lets meet Christine.

Christine and the Queens má nové album a novu gender free identitu. Už to není Christine, ale Chris. I tak se jmenuje album, které bylo uvedeno klipem k songu Girlfriend. Klip k 5 Dollars následoval hned v červnu. Pustě si oba. Časopis RollingStones o Christine and the Queens píše jako o někom, kdo mění tvář současné a budoucí pop scény. A já si myslím, že mění scénu i mimo pop a to je možná ještě důležitější.

A tento můj all time favorite minimalistický klip z roku 2015.

Pocta Olze

První české vydání VOGUE! A Marek Myšička o svobodě, o lásce a o Olze a Vaškovi natočil toto krásné video.

100% tolerance 

Triad SK je právem agenturou roka na Slovensku. To co se kreativnímu týmu povedlo pro klienta Absolut je geniální. A komentáře pod videm dokazují, že i velmi potřebné.

BUĎME TÝM

Začněme už dnes